Chcesz otrzymać kredyt na najlepszych warunkach?
Oferuję kredyty hipoteczne w ponad 20 bankach.

Nazywam się Dariusz Wentrych i z przyjemnością będę Twoim negocjatorem finansowym. Podczas spotkania pomogę dobrać najkorzystniejszą ofertę, spośród wszystkich dostępnych na rynku kredytów hipotecznych. Zajmuję się rozmowami z instytucjami finansowymi, a dzięki temu, że jestem niezależny i nie reprezentuję żadnego banku, gwarantuję wybór najlepszego rozwiązania, które będzie opłacało się Tobie.
Zanim podejmiesz decyzję o podpisaniu jakiejkolwiek umowy, skonsultuj się ze specjalistą, który pomoże Ci ją zrozumieć, wskaże słabe punkty i pozwoli uniknąć przykrych niespodzianek. Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na kilkadziesiąt lat, dlatego trzeba bardzo ostrożnie wybierać, z jakim bankiem chcesz związać się na tak długi okres.

Zadzwoń, aby porozmawiać o Twoim kredycie:

tel. 889 294 460

Zobacz mnie w akcji! Postaw na doświadczenie, skuteczność, pewność.

Co musisz wiedzieć o kredytach hipotecznych

Decyzja o zaciągnięciu kredytu hipotecznego powinna być dobrze przemyślana, gdyż jest to zobowiązanie na kolejne 20-30 lat. Przedstawię tutaj kilka kwestii, o których musisz wiedzieć, ale przed ostateczną decyzją najlepiej zasięgnij porady wykwalifikowanego doradcy finansowego. Ten nie tylko zaproponuje ofertę, ale również podejmie negocjacje z bankiem. Wbrew pozorom propozycje przedstawiane klientom nie są takie same, a to jak korzystny kredyt otrzymasz, zależy od wielu czynników. Istotne jest, aby wybrać takiego doradcę, który będzie niezależny i będzie działał w Twoim interesie.

Zanim podejmiesz pierwsze kroki, wzbogać swoją wiedzę

Przeczytaj poradniki takie jak ten, dowiedz się, czym są kredyty hipoteczne i na jakich warunkach są udzielane. Niestety wielu klientów korzystających z moich porad, nie ma o tym żadnego pojęcia. Oczywiście podczas konsultacji tłumaczę wszystko w sposób zrozumiały i klarowny. Mimo to warto mieć choćby cząstkową wiedzę na ten temat.

 • Pierwszą rzeczą, na która zwraca się uwagę, jest oprocentowanie kredytu. Im niższe, tym lepiej. Jednak to nie jedyne kryterium.

 • Równie ważny jest procent wkładu własnego, który od 2016 roku wynosi minimum 15%, chociaż można ubiegać się o kredyt z wkładem rzędu 10%, jak to było w poprzednim roku. Dobry negocjator potrafi znacząco obniżyć kwotę, jaką musisz wyłożyć na start.

 • Kolejnym czynnikiem wpływającym na atrakcyjność kredytu hipotecznego jest wybór rat równych lub malejących, w drugim przypadku kwota spłacana co miesiąc będzie stopniowo malała.

 • Istnieje wiele czynników wpływających na koszt raty, są to m.in.: wysokość prowizji, ubezpieczenie, opłata za wycenę nieruchomości, opłata od wcześniejszej spłaty i wiele innych.

Jeśli nie chcesz złapać się na prawne kruczki i zapisy tzw. „drobnym druczkiem” należy bardzo dokładnie przeanalizować umowę, gdyż jest to decyzja na kolejne kilkadziesiąt lat.

Jakie są alternatywy?

Zanim wybierzesz kredyt hipoteczny, warto zapoznać się z alternatywami, takimi jak program „Mieszkanie dla młodych”, pozwalający na otrzymanie dopłaty od Skarbu Państwa na mieszkanie dla osób do 35 roku życia. Można także rozważyć propozycję kredytu w obcej walucie, często korzystniejszego, niż w złotówkach.

Skontaktuj się ze mną, aby otrzymać bezpłatne konsultacje.

Jeśli chcesz otrzymać najlepszy kredyt sprawdź, jakie korzyści przyniesie Ci skorzystanie z usług profesjonalnego negocjatora finansowego.

 • Wiedza, której nie znajdziesz w internecie,
 • Dostęp do wszystkich ofert kredytowych w bankach,
 • Profesjonalne doradztwo,
 • Najlepsze warunki otrzymania kredytu, niedostępne dla przeciętnego klienta,
 • Pomoc we wszystkich formalnościach,
 • Oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów,
 • Moje usługi są darmowe. Prowizję otrzymuję z banku, nie od Ciebie.

Uzyskaj tani i korzystny kredyt hipoteczny, który nie będzie obciążeniem. Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego i umów się na bezpłatną konsultację już teraz!

Wystarczy jedno spotkanie, by przekonać Cię, że mogę wywalczyć więcej, niż to, co banki prezentują w standardowych ofertach.

Zadzwoń, aby porozmawiać o Twoim kredycie:

tel. 889 294 460