CO JEST DLA CIEBIE NAJWAŻNIEJSZE W PROCESIE SPRZEDAŻY
LUB WYNAJĘCIA TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI?

Szybkość sprzedaży

Jeżeli pragniesz szybko i sprawnie przeprowadzić transakcję sprzedaży, z moim doświadczeniem, znajomością rynku i fachowym wsparciem z pewnością nam się uda. Sprzedaż nieruchomości to poważna transakcja, jednak jeżeli zależy nam na czasie, profesjonalne zorganizowanie ekspresowej oferty sprzedaży przeze mnie to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Najważniejszym zadaniem jakie musimy wspólnie wykonać to ustalenie atrakcyjnej dla potencjalnych kupców ceny, a nasza znajomość branży pozwoli zastosować najlepsze metody dotarcia do najbardziej obszernej grupy odbiorców, którzy mogą być zainteresowani zakupem.

Intratna okazja nabycia nowej nieruchomości bądź innej inwestycji sprawia, że konieczne staje się skuteczne zbycie posiadanych własności dlatego zaufany agent nieruchomości jest najlepszym wyborem. Znajomość metod sprzedaży na rynku nieruchomości oraz możliwości jakie oferuje, pozwalają skutecznie i bezpiecznie sformalizować transakcję, aby każda ze stron była w pełni usatysfakcjonowana. Agent nieruchomości pomaga sprawnie i szybko sformalizować działania związane ze sprzedażą domu, mieszkania, działki lub innych typów nieruchomości, a także usprawnia kontakty pomiędzy sprzedającym i kupującym. Jego zadaniem jest efektywne działanie, którego rezultatem jest spotkanie w kancelarii notarialnej finalizujące transakcję.

Dzięki wsparciu doświadczonego naszego zespołu specjalistów w zakresie nieruchomości droga od decyzji o sprzedaży, przez opracowanie atrakcyjnej oferty, znalezienie kupca oraz dokonanie wszelkich formalności staje się znacznie krótsza. Fachowe podejście pozwala już na samym początku określić oczekiwania, a także opracować plan działania, który jest gwarancją sukcesu w sprzedaży. Wynajęcie agenta to najlepszy sposób na dokonanie szybkich i pewnych transakcji, a co za tym idzie zyskanie pełnej satysfakcji z ekspresowo przeprowadzonych działań i solidnego zabezpieczenia umownego. Z moim wsparciem sprzedaż nieruchomości zostanie zrealizowana na najwyższym poziomie i możliwie najkrótszym czasie.

Chcesz uzyskać dobrą cenę?

Dobra strategia sprzedaży to nie tylko zaproponowanie ceny, która skusi potencjalnych klientów, ale również takiej, która będzie satysfakcjonująca dla sprzedawcy. Nie jest to łatwy kompromis, dlatego pomoc profesjonalnego agenta nieruchomości pozwala znaleźć odpowiednią taktykę, dzięki której sprzedaż mieszkania, domu, działki czy też innej nieruchomości będzie pewna i korzystna z perspektywy finansów dla każdej ze stron transakcji. Wiele nieruchomości sprzedawanych na rynku posiada ceny, które są odrealnione od oczekiwań potencjalnych klientów. Oferty cenowe często są na nazbyt wygórowane, będąc owocem niewłaściwych kalkulacji.

Jako doświadczony agent nieruchomości wiem jakie opcje sprzedaży, a przede wszystkim wycena nieruchomości, są najbardziej adekwatne. Moje wsparcie pozwala uniknąć podstawowych błędów podczas ustalania cen oferowanych nieruchomości. Ceny zmieniają się dynamicznie wraz z zawirowaniami na rynku, stąd tylko bieżące śledzenie sytuacji pozwala określić najlepszą ofertę. Fakt, że dana nieruchomość kosztowała określoną kwotę, wcale nie oznacza, że przy sprzedaży jej wycena będzie taka sama lub większa. Nie małe znaczenie ma również cel sprzedaży. Sytuacje podbramkowe wymuszające szybką sprzedaż mogą napotkać utrudnione realia rynkowe, a co za tym idzie, oferując wysoką cenę, możemy nieruchomości nie sprzedać wcale. Agent nieruchomości to głos zdrowego rozsądku i znajomość branży, która pozwala podjąć najbardziej korzystne w danym momencie decyzje.

Na rynku znaleźć możemy szereg możliwości sprzedaży i porównania ofert, jednak powielanie błędnej wyceny oferty może przyczyniać się do tego, że dana nieruchomość nie znajdzie nabywcy.  Jako specjalista pomogę znaleźć najkorzystniejszą alternatywę bazując na cenach aktualnych transakcji podobnego typu. Mój zespół posiada bogate doświadczenie i stale obserwuje rynek, dlatego z naszym wsparciem zyskasz fachową analizę rynku i najwłaściwszą cenę ofertową dla Twojej nieruchomości.

Chcesz,abym wyręczył Cię z obowiązków?

Formalności i załatwienia to jedne z najbardziej uciążliwych elementów związanych ze sprzedażą czy też wynajmem nieruchomości. Jeżeli nie dysponujesz wystarczającą ilością czasu bądź zwyczajnie nie masz ochoty męczyć się z uciążliwymi formalnościami, wsparcie agenta nieruchomości będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Kompleksowe przeprowadzenie transakcji to przede wszystkim przejęcie obowiązków sprzedawcy lub kupującego, których interesuje jedyne pomyślne załatwienie spraw związanych ze sprzedażą, zakupem lub wynajmem nieruchomości.

Jako profesjonalny agent nieruchomości zapewniam wieloaspektowe wsparcie, gdyż nie obce jest mi prowadzenie owocnych rozmów i negocjacji, dbam o weryfikację własności do lokalu, a także jego ogólnego stanu prawnego, sprawdzenie zapisów w księgach wieczystych, czy też zapoznawanie się z miejscowym planem zagospodarowania, aby transakcje przebiegały pewnie i bez zbędnych nieprzyjemności związanych z lukami w dokumentach. Posiadam bogatą wiedzę z zakresu aktualnych cen, dostępności możliwości kredytowania zakupu nieruchomości, obowiązkach prawnych oraz innych powiązanych działaniach. Wraz z moim zespołem pomagam w dokonaniu wycen nieruchomości dla ustalenia wartości pożyczek, poszukuję rozwiązań, które pozwolą zapewnić najkorzystniejsze warunki kredytowania, a także na bieżąco aktualizuję swoją wiedzę, aby moi klienci mogli mi w pełni zaufać i zyskać pełną satysfakcję z przebiegu transakcji i zleconych mi zadań.

Każdy klient może liczyć na drobiazgową i w pełni profesjonalną obsługę jego sprawy – bez względu na rodzaj nieruchomości, jej wycenę czy atrakcyjność. Każde zadanie jest dla mnie ważne, dlatego pomagam w nawet w najdrobniejszych działaniach począwszy od przygotowania mieszkań przed ich prezentacją dla klientów, pomocy w organizacji przeprowadzki, a na poszukiwaniu korzystnych alternatyw dla inwestorów skończywszy. Z naszym udziałem, działania związane z transakcjami związanymi z zakupem, sprzedażą lub wynajmem nieruchomości będą dla Ciebie czystą przyjemnością, pomogą oszczędzić sporo nerwów i będą satysfakcjonujące.

Zobacz materiały ze mną w Dzień Dobry TVN

Skontaktuj się ze mną już dziś

Zadzwoń do mnie, aby skorzystać z konsultacji:

tel. 889 294 460

Dariusz Wentrych Kredyty i Nieruchmości
ul. Na Błonie 40a/6
Kraków 30-147