CO JEST DLA CIEBIE NAJWAŻNIEJSZE W PROCESIE SPRZEDAŻY
LUB WYNAJĘCIA TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI?

Szybkość sprzedaży

Jeżeli pragniesz szybko i sprawnie przeprowadzić transakcję sprzedaży, z moim doświadczeniem, znajomością rynku i fachowym wsparciem z pewnością nam się uda. Sprzedaż nieruchomości to poważna transakcja, jednak jeżeli zależy nam na czasie, profesjonalne zorganizowanie ekspresowej oferty sprzedaży przeze mnie to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Najważniejszym zadaniem jakie musimy wspólnie wykonać to ustalenie atrakcyjnej dla potencjalnych kupców ceny, a nasza znajomość branży pozwoli zastosować najlepsze metody dotarcia do najbardziej obszernej grupy odbiorców, którzy mogą być zainteresowani zakupem.

Intratna okazja nabycia nowej nieruchomości bądź innej inwestycji sprawia, że konieczne staje się skuteczne zbycie posiadanych własności dlatego zaufany agent nieruchomości jest najlepszym wyborem. Znajomość metod sprzedaży na rynku nieruchomości oraz możliwości jakie oferuje, pozwalają skutecznie i bezpiecznie sformalizować transakcję, aby każda ze stron była w pełni usatysfakcjonowana. Agent nieruchomości pomaga sprawnie i szybko sformalizować działania związane ze sprzedażą domu, mieszkania, działki lub innych typów nieruchomości, a także usprawnia kontakty pomiędzy sprzedającym i kupującym. Jego zadaniem jest efektywne działanie, którego rezultatem jest spotkanie w kancelarii notarialnej finalizujące transakcję.

Dzięki wsparciu doświadczonego naszego zespołu specjalistów w zakresie nieruchomości droga od decyzji o sprzedaży, przez opracowanie atrakcyjnej oferty, znalezienie kupca oraz dokonanie wszelkich formalności staje się znacznie krótsza. Fachowe podejście pozwala już na samym początku określić oczekiwania, a także opracować plan działania, który jest gwarancją sukcesu w sprzedaży. Wynajęcie agenta to najlepszy sposób na dokonanie szybkich i pewnych transakcji, a co za tym idzie zyskanie pełnej satysfakcji z ekspresowo przeprowadzonych działań i solidnego zabezpieczenia umownego. Z moim wsparciem sprzedaż nieruchomości zostanie zrealizowana na najwyższym poziomie i możliwie najkrótszym czasie.

Chcesz uzyskać dobrą cenę?

Dobra strategia sprzedaży to nie tylko zaproponowanie ceny, która skusi potencjalnych klientów, ale również takiej, która będzie satysfakcjonująca dla sprzedawcy. Nie jest to łatwy kompromis, dlatego pomoc profesjonalnego agenta nieruchomości pozwala znaleźć odpowiednią taktykę, dzięki której sprzedaż mieszkania, domu, działki czy też innej nieruchomości będzie pewna i korzystna z perspektywy finansów dla każdej ze stron transakcji. Wiele nieruchomości sprzedawanych na rynku posiada ceny, które są odrealnione od oczekiwań potencjalnych klientów. Oferty cenowe często są na nazbyt wygórowane, będąc owocem niewłaściwych kalkulacji.

Jako doświadczony agent nieruchomości wiem jakie opcje sprzedaży, a przede wszystkim wycena nieruchomości, są najbardziej adekwatne. Moje wsparcie pozwala uniknąć podstawowych błędów podczas ustalania cen oferowanych nieruchomości. Ceny zmieniają się dynamicznie wraz z zawirowaniami na rynku, stąd tylko bieżące śledzenie sytuacji pozwala określić najlepszą ofertę. Fakt, że dana nieruchomość kosztowała określoną kwotę, wcale nie oznacza, że przy sprzedaży jej wycena będzie taka sama lub większa. Nie małe znaczenie ma również cel sprzedaży. Sytuacje podbramkowe wymuszające szybką sprzedaż mogą napotkać utrudnione realia rynkowe, a co za tym idzie, oferując wysoką cenę, możemy nieruchomości nie sprzedać wcale. Agent nieruchomości to głos zdrowego rozsądku i znajomość branży, która pozwala podjąć najbardziej korzystne w danym momencie decyzje.

Na rynku znaleźć możemy szereg możliwości sprzedaży i porównania ofert, jednak powielanie błędnej wyceny oferty może przyczyniać się do tego, że dana nieruchomość nie znajdzie nabywcy.  Jako specjalista pomogę znaleźć najkorzystniejszą alternatywę bazując na cenach aktualnych transakcji podobnego typu. Mój zespół posiada bogate doświadczenie i stale obserwuje rynek, dlatego z naszym wsparciem zyskasz fachową analizę rynku i najwłaściwszą cenę ofertową dla Twojej nieruchomości.

Chcesz,abym wyręczył Cię z obowiązków?

Formalności i załatwienia to jedne z najbardziej uciążliwych elementów związanych ze sprzedażą czy też wynajmem nieruchomości. Jeżeli nie dysponujesz wystarczającą ilością czasu bądź zwyczajnie nie masz ochoty męczyć się z uciążliwymi formalnościami, wsparcie agenta nieruchomości będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Kompleksowe przeprowadzenie transakcji to przede wszystkim przejęcie obowiązków sprzedawcy lub kupującego, których interesuje jedyne pomyślne załatwienie spraw związanych ze sprzedażą, zakupem lub wynajmem nieruchomości.

Jako profesjonalny agent nieruchomości zapewniam wieloaspektowe wsparcie, gdyż nie obce jest mi prowadzenie owocnych rozmów i negocjacji, dbam o weryfikację własności do lokalu, a także jego ogólnego stanu prawnego, sprawdzenie zapisów w księgach wieczystych, czy też zapoznawanie się z miejscowym planem zagospodarowania, aby transakcje przebiegały pewnie i bez zbędnych nieprzyjemności związanych z lukami w dokumentach. Posiadam bogatą wiedzę z zakresu aktualnych cen, dostępności możliwości kredytowania zakupu nieruchomości, obowiązkach prawnych oraz innych powiązanych działaniach. Wraz z moim zespołem pomagam w dokonaniu wycen nieruchomości dla ustalenia wartości pożyczek, poszukuję rozwiązań, które pozwolą zapewnić najkorzystniejsze warunki kredytowania, a także na bieżąco aktualizuję swoją wiedzę, aby moi klienci mogli mi w pełni zaufać i zyskać pełną satysfakcję z przebiegu transakcji i zleconych mi zadań.

Każdy klient może liczyć na drobiazgową i w pełni profesjonalną obsługę jego sprawy – bez względu na rodzaj nieruchomości, jej wycenę czy atrakcyjność. Każde zadanie jest dla mnie ważne, dlatego pomagam w nawet w najdrobniejszych działaniach począwszy od przygotowania mieszkań przed ich prezentacją dla klientów, pomocy w organizacji przeprowadzki, a na poszukiwaniu korzystnych alternatyw dla inwestorów skończywszy. Z naszym udziałem, działania związane z transakcjami związanymi z zakupem, sprzedażą lub wynajmem nieruchomości będą dla Ciebie czystą przyjemnością, pomogą oszczędzić sporo nerwów i będą satysfakcjonujące.

PRAWIDŁOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI

Wycena nieruchomości dla każdego oznaczać może coś zupełnie odmiennego. Osoba, dla której jest ona miejscem sentymentalnym określi jej wartość odmiennie niż ta, dla której ma ona znaczenie wyłącznie biznesowe. Niestety na rynku nieruchomości, subiektywne oceny wartości mieszkań, działek czy domów nie zdają egzaminu, a wręcz są niedopuszczalne, gdyż kupiec zapłaci nam dokładnie tyle ile jest ona w rzeczywistości warta. Prawidłowa wycena nieruchomości jest niezbędna w transakcjach sprzedażowych, jednak przydaje się ona również podczas szacunków związanych z otrzymaniem spadku, w sytuacjach gdy nabywaną nieruchomość musimy spłacić innym osobom, które posiadają prawo do jej użytkowania, bądź gdy pragniemy dokonać zakupu nieruchomości, a nie chcemy zostać oszukani.

Nasze fachowe wsparcie w zakresie wyceny nieruchomości pozwala pomóc naszym Klientom w każdej z powyższych sytuacji. Za sprawą bogatego doświadczenia w zakresie przeprowadzania wycen nieruchomości, a także dzięki stale aktualizowanej wiedzy na temat obowiązujących rynkowych trendów i zawirowań, tworzymy indywidualne wyceny na najwyższym poziomie. Nasze wyceny są sygnowane przez fachowych rzeczoznawców majątkowych, dlatego są obiektywne i w pełni odzwierciedlające stan rzeczywisty. Profesjonalny dokument wyceny nieruchomości wykonany przez nasz zespół pozwala prawidłowo i rzetelnie przedstawić sytuację danej nieruchomości, dlatego bez względu na cel dla którego wykonywana jest wycena, pomoże osiągnąć zamierzone efekty.

Prawidłowa wycena nieruchomości to klucz do skutecznej sprzedaży domu, mieszkania, działki czy każdej innej nieruchomości, gdyż w pierwszej kolejności jest ona brana pod uwagę podczas decyzji o zakupie. Potencjalny klient dysponując tego rodzaju dokumentem ma pewność, że otrzymuje to czego oczekuje w satysfakcjonującej i rzetelnie oszacowanej wycenie. Wsparcie mojego biura nieruchomości w zakresie wyceny nieruchomości pozwala zyskać najbardziej korzystną z perspektywy panujących na rynku warunków alternatywę

STWORZENIE OPISU I PLANU NIERUCHOMOŚCI

Opracowanie doskonałego opisu i planu nieruchomości to niezwykle ważny element, bez którego sprzedaż może się nie pójść po myśli sprzedawcy. Jest to najważniejszy z aspektów przygotowania nieruchomości do sprzedaży, dlatego jako agent nieruchomości zapewniam w pełni kompleksowe wsparcie w tym zakresie.

Stworzenie skutecznego opisu nieruchomości pozwala przedstawić najważniejsze informacje na jego temat, a dodatkowo pomaga opracować atrakcyjną prezentację, która zrobi niesamowite wrażenie na potencjalnym kliencie. Dobrze wykonany opis zapada w pamięć i skutecznie zachęca do odwiedzenia rzeczonej nieruchomości.

Plan nieruchomości jest elementem, dzięki któremu możemy zachęcić potencjalnych klientów jeszcze bardziej poprzez pobudzenie ich ciekawości i wyobraźni. Dobrze wykonany plan pozwala im zwizualizować sobie nieruchomość, przez co zupełnie nieświadomie, potencjalni inwestorzy mogą się zaangażować emocjonalnie, chcąc dokonać zakupu jeszcze przed rzeczywistym zobaczeniem nieruchomości. Dzięki planom nieruchomości ujętym w ogłoszeniu możesz sprzedać swoją nieruchomość znacznie szybciej.

Jako profesjonalne biuro nieruchomości przykładamy dużą uwagę do wykonania opisów i planów nieruchomości, gdyż wiemy, że to dzięki ich atrakcyjnej prezencji, potencjalni klienci podejmują decyzję o ich zakupie bądź nie niemal natychmiastowo. Opis i plan nieruchomości to doskonały sposób na wpłynięcie na decyzję zakupową potencjalnych inwestorów, dlatego dzięki nim można sprzedawać szybciej i skuteczniej. Jako profesjonaliści wiemy również jak poukładać prezentację oferty, aby najlepiej wpłynęła ona na wybór określonej oferty. Wykonany przez nas opis i plan nieruchomości pozwalają stworzyć bezbłędną i atrakcyjną ofertę, która ma przyciągający wzrok układ i dobrze przedstawia zalety mieszkania czy domu. Będąc stale na bieżąco z nowinkami marketingowymi, wykorzystujemy najnowsze techniki perswazji, aby pobudzić skrzydła fantazji odbiorców i zachęcić ich do bliższego poznania potencjalnej inwestycji.

HOME STAGING

Skuteczna sprzedaż nieruchomości i uzyskanie najlepszej wyceny wymaga przygotowania, jakim jest home staging. Nasze biuro nieruchomości doskonale wie jak przygotować najlepszą prezentację Twojego domu lub mieszkania, aby uzyskać najlepszą cenę. W ramach działań w tym zakresie, podpowiadamy jak w prosty sposób odświeżyć wnętrza, aby szybko znaleźć inwestora dla oferowanego mieszkania czy domu. Nasze działania w obrębie home staging opierają się między innymi na doskonałym przygotowaniu mieszkania przed wizytą potencjalnego Klienta, a także na wykonaniu atrakcyjnych zdjęć, dzięki którym Twoja oferta wyróżni się na tle pozostałych.

Bazą home stagingu jest odnowienie nieruchomości tak, aby podczas przedstawiania jej potencjalnych klientom, prezentowała się ona atrakcyjnie i zachęcająco. Drugiem etapem jest wykonanie odpowiednich ujęć, które umieszczone w ofercie ogłoszeniowej sprawią, że sprzedaż nieruchomości będzie pełnym sukcesem. Ten zbiór drobnych czynności może diametralnie zwiększyć szansę na sukces sprzedaży, dlatego nie należy lekceważyć mocy home stagingu.

Podstawowymi zasadami jakimi kierujemy się tworząc najwyższej jakości home staging jest działanie, które pozwoli bez rujnowania portfela naszego Klienta odmienić wnętrze nieruchomości na niezwykłe i bardzo atrakcyjne. W pierwszej kolejności dbamy o porządek, gdyż czyste mieszkanie to najlepsza wizytówka. Osobiste przedmioty i gracące lokal bibeloty nie prezentują się najlepiej, dlatego w zamian za nie pomagamy dobrać dyskretne dodatki i ozdoby, które nadadzą wnętrzom przytulności i charakteru. Szczególną uwagę zwracamy na prezencję kuchni i łazienek, gdyż są to miejsca, na których czystość potencjalni kupcy zwracają uwagę w pierwszej kolejności. Pomagamy dobrać kolory, oświetlenie, a także atrakcyjny zapach. Z naszym wsparciem ustawisz meble tak, aby wnętrze prezentowało się bardziej przestronnie, a każdy detal współgrał z całością. Home staging to nasza specjalność, dlatego możesz nam zaufać.

PROMOCJA OFERTY SPRZEDAŻY / NAJMU NIERUCHOMOŚCI

PRZEPROWADZENIE INTERNETOWEJ (I NIE TYLKO) KAMPANII REKLAMOWEJ

Nie da się ukryć, że współcześnie zdecydowana większość potencjalnych kupców nieruchomości, poszukuje atrakcyjnych ofert w internecie. Co za tym idzie, odpowiednie przeprowadzenie internetowej kampanii reklamowej (ale również pozostałych), to klucz do sukcesu sprzedaży. Na polskim rynku nie brakuje serwisów i portali www, które zajmują się obrotem nieruchomościami, dlatego też mądra strategia marketingowa w tym zakresie, pozwoli dotrzeć do największej grupy możliwych inwestorów. Samo zamieszczenie ogłoszeń na portalach branżowych może jednak nie być wystarczającym, bowiem konieczne jest wybicie się na tle konkurencji, wybór najbardziej skutecznych wariantów i profesjonalne przedstawienie oferty. Jako prężnie działająca w nieruchomościach firma, wiemy na czym skupić uwagę i jak przygotowywać prezentację nieruchomości w sieci, aby osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty, przy możliwie najmniejszych kosztach.

Sprzedaż nieruchomości za pośrednictwem kanałów online pozwala dotrzeć do największej liczby potencjalnych zainteresowanych, a ponieważ pole do popisu w tym zakresie jest spore, umiejętne poprowadzenie kampanii reklamowych – w internecie i innych mediach, pozwala szybko i skutecznie sprzedawać. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że strategicznie i skutecznie kierujemy każdym etapem kampanii, przez co nasi Klienci oszczędzają czas i pieniądze na umieszczanie nieskutecznych ofert w przypadkowych miejscach. Dodatkowo zyskują oni niesamowity zasięg w miejscach, w których znajdują się docelowe grupy odbiorców ich oferty, a także nie muszą przejmować się planowaniem strategii i działań – my wykonujemy zadanie kompleksowo.

PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI

Działania mające na celu zapewnić szybką i skuteczną sprzedaż nieruchomości, wymagają w pierwszej kolejności zadbania o wysokiej jakości prezentację nieruchomości, bez której kupujący już na etapie przeglądania ofert mogą ją odrzucić, gdyż nie spełnia ich wymagań. Ważne jest zatem, aby dostosować prezentację do potrzeb potencjalnych inwestorów, którzy spoglądając na ofertę, od razu dostrzegą to czego szukają. Warto postarać się i w zamian za nic nie mówiącą prezentację ogólną, stworzyć ofertę, która dopasowana będzie do wymagań określonej grupy możliwych zainteresowanych.

Doskonała prezentacja nieruchomości powinna skupiać się na tym, aby była maksymalnie dopasowana do zamysłu, marzenia czy potrzeb określonego kupującego. Już na etapie przygotowania sprzedaży warto zadbać o wizerunek mieszkania czy domu, aby kupujący został nim urzeczony. Prezentacja winna być zatem dokładnie przemyślana i zrobiona tak, aby szybko i skutecznie zachęcić do zakupu właściwą osobę kupującego. Mój zespół pojął sztukę tworzenia wyjątkowych ofert, dlatego wiemy jak przygotować prezentację, aby była ona efektywna i zapewniła szybką sprzedaż, która będzie satysfakcjonująca dla każdej ze stron.

ZORGANIZOWANIE IMPREZY „DRZWI OTWARTE”

Imprezy typu „Drzwi Otwarte” to doskonały chwyt marketingowy, który pozwala generować niesamowity wpływ społeczny, którego efektem może być bardzo skuteczna sprzedaż. Odwiedzający nieruchomość potencjalni klienci będą bardziej zainteresowani ofertą, jeżeli zauważą, że nie są jedynymi, którzy rozważają określoną inwestycję. Ten niepozorny sposób, pozwala wywołać odczucie możliwości złapania okazji, która jeżeli nie zdecydujemy się szybko, zostanie nam sprzątnięta sprzed nosa.

Ten prosty i zarazem niezwykle skuteczny mechanizm sprzedaży sprawia, że imprezy typu „Drzwi Otwarte” pozwalają doskonale zaprezentować nieruchomość. Odwiedziny w inwestycji pomagają zapoznać się z jej atutami, zachwycić panującą w niej atmosferą, poznać jej okolicę czy ogólnie podkręcić zainteresowanie obiektem na danym obszarze. Bardzo często jest to również sposób na podbicie ceny, gdyż spore grono zainteresowanych zakupem, może wyjść z kontrofertami. Ponieważ działamy w branży nie od dziś, potrafimy umiejętnie zorganizować tego rodzaju imprezy tak, aby zachęciły do zakupu, skutecznie wypromowały inwestycję, a także zaoszczędziły sporo czasu na szukanie kupców – w tym wariancie przychodzą oni sami.

„Drzwi Otwarte” to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, komu zależy na szybkich efektach i skutecznej sprzedaży.

WYKONANIE FILMU PROMUJĄCEGO NIERUCHOMOŚĆ

Oferta nieruchomości to główny element działań sprzedażowych, dlatego uzupełnienie jej w atrakcyjny film promujący nieruchomość, pozwoli wzbudzić zaufanie i zwiększyć zainteresowanie ofertą. Tego rodzaju forma promocji wcale nie należy do najdroższych, bowiem ciągły rozwój i konkurencyjność na rynku w tym zakresie sprawiły, że obecnie, jest to alternatywa w zasadzie dla każdego.

Atrakcyjne wykonanie filmu promującego nieruchomość pozwala pięknie wyeksponować jej wnętrze, a przyjemna dla ucha narracja wykonana przez agencję nieruchomości sprawi, że klient będzie urzeczony i tym chętniej podejmie decyzję o zakupie. Ponieważ w wykonywaniu filmów prezentujących nieruchomość jesteśmy specjalistami, nasze wsparcie pozwoli stworzyć wyjątkową ofertę video, która będzie niezwykle skutecznym spotem reklamowym. Tworząc projekty tego rodzaju dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół, dlatego film promujący nieruchomość oddaje jej atuty w najlepszy możliwy sposób, a potencjalni inwestorzy tym chętniej pragną zobaczyć ją na żywo. Dzięki tego rodzaju realizacji wzbudzisz pozytywne emocje i skojarzenia, a Twoja nieruchomość wyróżni się na tle pozostawiając konkurencję daleko w tyle.

Dzięki profesjonalnej prezentacji video Twoja oferta zyska większe zainteresowanie, a zaledwie kilka chwil materiału, wprowadzi potencjalnych klientów do wnętrz, w których chce się być.

WYKONANIE WIRTUALNEJ ŚCIEŻKI SPACEROWEJ

Pięknie wykonane zdjęcia nieruchomości to ważny element ich oferty, jednak czasami nie oddają one wszystkiego, co może ona zaoferować. Unikalne walory i niesamowity klimat panujący w danym miejscu może jednak ukazać wirtualna ścieżka  spacerowa, która pomoże przedstawić dom od zupełnie nowej strony.

Posiadamy fachowe zaplecze w zakresie wykonywania wirtualnych ścieżek spacerowych, dlatego Twoi potencjalni klienci w zaciszu swojego domu, będą mogli zwiedzić wymarzoną nieruchomość na smarfonie, komputerze lub innym urządzeniu. Sferyczne zdjęcia pozwalają przenieść się do prezentowanego miejsca i doskonale obejrzeć je w najdrobniejszych szczegółach. Po spacerze w tej formie zainteresowanie zakupem nieruchomości wzrośnie, a klienci będą zachwyceni i tym chętniej podejmą decyzję będąc emocjonalnie zaangażowani w proces zakupu.

Wprowadzając do oferty sprzedaży wirtualnego spaceru pomagamy stworzyć niezwykłą prezentację, która podkreśla atmosferę panującą w domu, a poruszeni nią odbiorcy, będą w stanie wyobrazić ją sobie w pełni. Dzięki wirtualnemu spacerowi, potencjalni klienci poznają plan obiektu, a ich ewentualne wątpliwości zostaną skutecznie rozwianie. Pobudzona wyobraźnia zwiększa zainteresowanie ofertą, a co za tym idzie jest inwestycją wartą zachodu.

Mogłeś o mnie usłyszeć i przeczytać w:

Zobacz materiał ze mną w Dzień Dobry TVN